Directeur met coördinerende opdracht (Dirco)

Nancy De Boey
A. Dansaertstraat 126
1000 Brussel
scholengemeenschap.sas@gmail.com

Taakinvulling

– Administratie op niveau van scholengemeenschap
– Officiële documenten op niveau van scholengemeenshap beheren
– Coördineren van bijeenkomsten van directies, zorgcoördinatoren en administratief medewerkers
– Opvolgen van actua
– Studiedagen organiseren
– Personeelsbeheer inzake rechtspositie
– Meedenken over bepaalde thema’s op schoolniveau

Administratief medewerker

Mieke Bonne
A. Dansaertstraat 126
1000 Brussel
secretariaat.sas@gmail.com

Taakinvulling

– Leerkrachtenadministratie (Boodschapinstituut, Imelda, Lutgardisschool, Paruckschool, Sint-Karelschool, Instituut van de Ursulinen, Voorzienigheid, Sint-Gillisschool)
– Administratie van de scholengemeenschap
– Samen met de cel personeelsadministratie de personeelsdossiers opvolgen

Boekhouding

Anja Debloudts
A. Dansaertstraat 126
1000 Brussel
anja.debloudts@materdei-spw.be
scholen: Boodschapinstituut, Mater Dei KS, Mater Dei LS, Voorzienigheid

Lieve Eyckholt
A. Dansaertstraat 126
1000 Brussel
lieve.eyckholt@gmail.com
scholen: Imelda basis, Lutgardisschool, scholengemeenschap SAS

Mireille Bauwens
A. Dansaertstraat 126
1000 Brussel
mireille.bauwens71@gmail.com
scholen: Paruckschool, Sint-Karelschool, Instituut van de Ursulinen, Sint-Gillisschool

Mira Cools
Moutstraat 22
1000 Brussel
maboboekhouding@gmail.com
school: Mabo basis

Ann Famaey
afamaey@sint-jan-brussel.be
scholen: Sint-Jan Berchmans KS, Sint-Jan Berchmans LS

Preventiedaviseurs

Philippe Deliens
phdeliens@gmail.com
scholen: Boodschapinstituut, Imelda basis, Lutgardisschool, Voorzienigheid

Mario Verhaegen
scholen: Mabo basis, Paruckschool, Sint-Karelschool, Instituut van de Ursulinen

Mark Scheepmans
markscheepmans@yahoo.com
scholen: Mater Dei KS, Mater Dei LS

Jan Roels
jroels@sint-jan-brussel.be
scholen: Sint-Jan Berchmans KS, Sint-Jan Berchmans LS